Časté dotazy

Co je to korporátní bubnování?

Korporátní bubnování je zábavný způsob společné interakce, který dodá vaší akci rytmus a naladí celý váš tým na stejnou vlnu.

                                                                           Jak to probíhá?

             Každý účastník obdrží buben či jiný perkusní nástroj a pod vedením profesionálů vzniká                                                                                    společný ohromující rytmus.

Musím umět bubnovat?

Není vyžadována žádná předchozí hudební průprava a hrát může naprosto každý.  Bubnování probíhá pod vedením zkušených profesionálů, kteří vás pomocí her dovedou až do úplné samostatnosti.

                                                               K čemu je bubnování dobré?

Síla která se uvolní společným hraním není jen skvělou zábavou, ale dokáže doslova „nakopnout“ vaši společnost k větší efektivitě a vyšším výkonům. Společnou interakcí dostanete všechny účastníky během 10 minut na stejnou úroveň vědomí!

Kde se dá korporátní bubnování využít?

Nejčastěji je korporátní bubnování využíváno pro obohacení firemních konferencí, pro upevnění vztahů mezi kolegy na team-buildingu, ale mimo jiné i pro rozvoj vnímání a pozornosti dětí ve školách. Využíváno je také na festivalech, či jiných společenských akcích pro vytvoření společného nezapomenutelného zážitku.