Korporátní bubnování

Korporátní bubnování

Korporátní bubnování je interaktivní bubnování a vytváření společného rytmu na vaší firemní akci. Každý účastník obdrží buben či jiný perkusní nástroj a pod vedením profesionálů vzniká společný ohromující rytmus…

Představte si stovky svých kolegů, jak utváří rytmus vaší společnosti! Síla která se uvolní společným hraním není jen skvělou zábavou, ale dokáže doslova „nakopnout“ vaši společnost k větší efektivitě a vyšším výkonům. Zažijete mrazení po celém těle, až ucítíte sílu společného rytmu…

Proč se používá korporátní bubnování na konferencích? Úroveň vědomí (pozornost) posluchačů konference bývá různá – mnoho účastníků je „ukolíbáno“ poklidnou atmosférou, někteří jsou zmožení po kávové přestávce … Korporátním bubnováním – společnou interakcí dostanete všechny účastníky během 10 minut na stejnou úroveň vědomí! Jejich duševní stav se dá klasifikovat jako velmi bdělý a receptivní. Informace sdělené po společném bubnování si najdou snáze svoji cestu k posluchačům a dostávají se i do podvědomí … To je důvod, proč se korporátní bubnování používá na konferencích po celém světě.

Original Rhythm Team působí na konferencích, kick off setkáních či párty až pro 2000 účastníků! Doba společné interakce se pohybuje od 15 do 60 minut a produkce je možná doslova všude (včetně open space). Náš akční rádius zahrnuje kromě celé ČR také celý region Střední a Západní Evropy (Slovensko, Německo, Belgie, Polsko, Maďarsko a další).

Kromě afrických bubnů, používáme také ozvučené naladěné trubky tzv. boomwhackers. Jedná se o barevné plastové trubky, každá barva představuje jeden tón, z trubek je složená kompletní stupnice. Každý účastník interakce obdrží jednu boomwhacker a dohromady můžeme s vámi zahrát například Beethovena v tisíci lidech najednou a to bez jakékoliv hudební průpravy!

Každý člověk představuje jeden tón, byť sebe dokonaleji naladěný, sám je vždy pouhý tón – nikdy nezahraje melodii. Teprve společnou souhrou s ostatními kolegy – jinými tóny – vznikne nádherná melodie, souzvuk, úspěch.

Poselství korporátního bubnování má jasné paralely ke korporátním hodnotám. Všichni musí nalézt společný rytmus, perfektní načasování, společný souzvuk… Podle vašich firemních hodnot vypracujeme scénář korporátního bubnování i pro vás.

Kontaktujte náš akční tým při plánování vaší konference, kick off meetingu či firemní akce.

Jsme připraveni bubnovat s vámi!