Korporátní bubnování

Korporátní bubnování

Korporátní bubnování je interaktivní bubnování či vytváření společného rytmu na vaší firemní akci. Každý účastník obdrží buben či jiný perkusní nástroj a pod vedením profesionálů na pódiu společně vznikne ohromující rytmus…

Představte si stovky svých kolegů jak společně vytvoříte rytmus vaší společnosti! Síla která se uvolní společným hraním není jen skvělou zábavou, ale dokáže doslova „nakopnout“ vaši společnost k větší efektivitě a lepším výkonům. Zažijete mrazení po celém těle, až uslyšíte sílu společného rytmu…

Proč se používá korporátní bubnování na konferenci? Úroveň vědomí (pozornost) posluchačů konference je zpravidla velmi různá – mnoho účastníků je „ukolíbáno“ poklidnou atmosférou, někteří jsou zmožení po kávové přestávce … Korporátním bubnováním – společnou interakcí dostanete všechny účastníky do 10 minut na stejnou úroveň vědomí! Jejich duševní stav se dá klasifikovat jako velmi bdělý a receptivní. Informace sdělené po společném bubnování si najdou snáze svoji cestu k posluchačům a dostávají se i do podvědomí … To je důvod, proč se korporátní bubnování používá na konferencích po celém světě.

Original Rhythm Team operuje interaktivní akce na vašich konferencích, kick off setkáních či párty až pro 2000 účastníků! Doba společné interakce se pohybuje od 30 do 60 minut a dokážeme s vámi hrát doslova všude (včetně open space). Náš akční rádius zahrnuje kromě celé ČR také celý region Střední a Východní Evropy (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rusko, a další).

Kromě afrických bubnů, používáme také ozvučené naladěné trubky tzv. boomwhackers. Jedná se o barevné plastové trubky, každá barva představuje jeden tón, z trubek je složená kompletní stupnice. Každý účastník interakce obdrží jednu boomwhacker a dohromady můžeme s vámi zahrát třeba Beethovena s 1000 osobami bez jakékoliv hudební průpravy!

Každý člověk představuje jeden tón, byť sebe dokonaleji naladěný, sám je vždy pouhý tón – nikdy nezahraje melodii. Teprve společnou souhrou s ostatními kolegy – jinými tóny – vznikne nádherná melodie, souzvuk, úspěch.

Poselství korporátního bubnování má jasné paralely ke korporátním hodnotám. Všichni musí nalézt společný rytmus, perfektní načasování, společný souzvuk… Podle vašich firemních hodnot vypracujeme scénář korportáního bubnování i pro vás.

Kontaktujte náš akční tým při plánování vaší konference, kick off meetingu či firemní akce.

Jsme připraveni bubnovat s vámi!